Сторінка батьків

Про нас

О, якими відкритими, довірливими, простодушними входять у великий світ наші діти! Якими веселими, життєрадісними, допитливими ростуть вони!

Як їм цікавий новий світ, що відривається відразу за порогом звичного рідного будинку!

І як же важливо зберегти у них це відчуття чистоти, щирості, радості життя!

І допомогти в пізнанні цього великого світу, дати початкові знання, сформувати уявлення про основні поняття, розвинути перші навички, навчити спілкуватися, дружити.

І, звичайно, вирости здоровими, сильними, умілими, самос-тійними, упевненими в собі!

Дитячий садок "Берізка" створив для найменших, найулюб-леніших наших хлопчиків і дівчаток свій світ - "СВІТ ДИТИНСТВА".

Як в нім живеться малюкам? Чи здорові вони, активні? Як відпочивають, що їдять? Чи добре готуються до школи? Ми з радістю відповідаємо на ці і інші ваші запитання!

Ми з повагою відносимося до бажання мам і тат брати участь в процесі виховання дітей, до їх інтересу стежити за розвитком і дорослішанням свого малюка. І у наших батьків є така можливість.

Батьківські конференції, надання звітності про заняття і успіхи дітей, обговорення з фахівцями проблем і питань виховання і здоров'я дітей, відкритість усієї діяльності дитячого садка надають мамам і татам умови для реалізації своєї батьківської активності.

статистика